Aťka Janoušková - Možná... - Lubomír Zemanec

Kód: 239
Neohodnoceno
Značka: Fenix Radio
59 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
5.10.2023
Tuto dámu všichni známe díky nezaměnitelnému hlasu, který propůjčila včelce Máje a nebo včelím medvídků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

O čem je kniha Aťka Janoušková Možná...?
Herečka, daberka,zpěvačka a moderátorka paní Aťka Janoušková vydává svou první knihu s názvem : Aťka Janoušková Možná....
Tuto dámu všichni známe díky nezaměnitelnému hlasu, který propůjčila včelce Máje a nebo včelím medvídků.
Bulvár jen píše a vlastně nic neví a tak vychází vyprávění, které je plné něhy, krásného vzpomínání i veselých zážitků. Konečně prolomíme ledy neustále se opakujících otázek a vlastních odpovědí. Kniha odpoví na mnohé otazníky a naleznete zde spoustu nádherných fotografií. (fenixradio)

 

Herečka, daberka, zpěvačka a moderátorka paní Aťka Janoušková byla opravdovou ikonou dabingu a všichni ji známe především jako včelku Máju. Tato dáma měla bohatý život na prknech, která znamenají svět, a stejně tak před kamerou. Kniha, která je absolutní novinkou, je opravdu unikátní, každé slůvko, spojku i každou fotografii pečlivě kontrolovala a schvalovala, chtěla svým čtenářům udělat radost a proto na linkovaný papír napsala úvodník a pozdrav svým čtenářům, který naleznete na první stránce. Neznám knihu,která by byla v tak dokonalé souhře, kdy spisovatel úzce spolupracoval s hvězdou, o které píše. Paní Aťka si přála, aby čtenář cítil její srdce a věděl více než bulvár, měla obrovskou radost, když knihu držela poprvé v ruce, ještě ten den ji společně se spisovatelem a svým osobním kameramanem pokřtila. Osud však zasáhl a čtrnáct dní po křtu nás navždy opustila, její odkaz pro nás všechny bude navždy zanesen v knize, kterou vám všem nyní předkládáme.

 

Jedná se o vzpomínkovou publikaci, ve které autor Lubomír Zemanec vzpomíná na Aťku Janouškovou. (DFA)

 

 

149 x 211 x 7 mm; 0,164 kg
vazba: bez přebalu, lepená, měkká, lesklá, V2; 102 stran; ofsetový papír
02. vydání, 2019

Doplňkové parametry

Kategorie: 1945-1989/ biografie
Hmotnost: 0.165 kg
Autor: Lubomír Zemanec
Rok výroby: 2018
Počet stran: 59
Stav zboží: NOVÉ
Vydání: 2.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: