Nataša Gollová 2 - Aleš Cibulka

Kód: DFA793
DOPORUČUJEME
Neohodnoceno
Značka: Slávka
59 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
5.10.2023
Pokračování biografické knihy o herečce Nataše Gollové, ve které se autor tentokrát věnuje především jejím filmovým rolím. Publikace obsahuje velké množství nových materiálů, fotografií a vzpomínek hereččiných přátel a kolegů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

"Aleš Cibulka se už ve dvou knížkách podařilo vkusně a s taktem vzkřísit fenomén pozoruhodné hvězdy českého filmu - Nataši Gollové. Talentované dívky z dobré rodiny, která během svého života zářila krátkou světskou slávu a tvrdý osobní pád.

Autor s citem pro sebemenší detail zmapoval celý její život. Zdokumentoval vše, co za zaznamenání stálo. Soustředil množství cenných informací, dokumentárních fotografií, dobových i současných svědectví… A pátral téměř detektivně. Výsledkem jsou obě poutavé knížky, v nichž znovu naplno a právem září hvězda Nataši Gollové. V tomto (druhém) svazku najdete mnoho vzácných obrazových i textových zajímavostí, ale objevíte navíc také vřelý cit, soucit a lásku… " /Slávka Kopecká/

 

Stav: Kniha je v zachovalém stavu. Lehké oděrky - lehce naražené horní rohy na deskách - přebal je postranách pomačkaný.

 

 

149 x 213 x 29 mm; 0,657 kg
vazba: přebal lesklý, šitá, tuhá, matná - papírová, V8; 382 stran; ofsetový papír
vydání 1.; rok: 2003

 

Obsahuje soupis filmových rolí a divadelních rolí

Doplňkové parametry

Kategorie: Bazarové knihy
Hmotnost: 0.657 kg
Autor: Aleš Cibulka
Počet stran: 384
Stav zboží: Použité

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: