Znáte český film?

Kód: DFA0487
Neohodnoceno
Značka: Albi
599 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
5.10.2023
1350 otázek o českém filmu   Znáte český film? je kvízová hra o filmu nahrazující původní koncept Český film - Otázky a odpovědi. 1 350 nových otázek týkajících se světa českého filmu je rozděleno do 6 kategorií - filmové hlášky, filmy, herci a herečky, pohádky, televizní pořady a zajímavosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Znáte český film? je kvízová hra o filmu nahrazující původní koncept Český film - Otázky a odpovědi. 1 350 nových otázek týkajících se světa českého filmu je rozděleno do 6 kategorií - filmové hlášky, filmy, herci a herečky, pohádky, televizní pořady a zajímavosti.
 
Hráči si mohou zvolit nejen kategorii otázek, ale i náročnost otázky, na kterou budou odpovídat. Každá otázka je oceněna finančním obnosem, který můžete vyhrát, pokud na ni odpovíte správně.
 
Pokud patříte mezi odvážnější hráče, můžete si zahrát i akční variantu hry. Vsaďte si pomocí svých žetonů na spoluhráče nebo si od něj nechte poradit a peníze vyděláte oba dva. Pomocí žetonu můžete změnit hodnotu otázek, a tím třeba i zvrátit výsledek hry.
 
Vyhrává ten, který se obohatí o co největší množství znalostí.
 
  

1. vydání
Ilustrace a grafika: Marek Píza

Otázky vytvořil: Zbyněk Otáhal

Hra obsahuje: 450 karet s 1 350 otázkami, 18 akčních žetonů, bankovky v hodnotě 100, 200 a 500 korun, pravidla

Q8Q30157

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry/ zábava a volný čas
Hmotnost: 1.259 kg
Počet hráčů: 2-6
Věk: 12+
Doba hraní: 45+ min.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: